افزونه های ووکامرس

اسکرول تا بی نهایت محصولات ووکامرس با افزونه YITH Infinite Scrolling

حتما در برخی از فروشگاه های اینترنتی دیده اید که در صفحه فروشگاه خود، با نمایش اسکرول تا بی نهایت محصولات، تمامی محصولات خود را در یک صفحه نمایش می دهند.

اگر به طور عمومی و بدون استفاده از امکان اسکرول تا بی نهایت تمام محصولاتتان را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید، مدت زمان لود صفحه بسیار زیاد خواهد بود و اغلب کاربران منتظر لود شدن سایت نخواهند ماند.

علاوه بر این ممکن است کاربری محصول مورد نیاز خود را در همان ابتدا و در اولین ردیف محصولات مشاهده کند، پس دیگر نیازی به وجود محصولات دیگر و سنگین شدن سایت نیست.

بهترین روش برای نمایش تمامی محصولات در یک صفحه، استفاده از ویژگی اسکرول تا بی نهایت محصولات است. در این آموزش از وردپرس نارنجی نحوه اضافه کردن این ویژگی به فروشگاه ووکامرسی را آموزش می دهم.

اسکرول تا بی نهایت محصولات ووکامرس

به طور پیش فرض در ووکامرس امکان ایجاد اسکرول تا بی نهایت وجود ندارد، اما با کمک افزونه YITH Infinite Scrolling که در این آموزش معرفی می کنم، می توانید این امکان را در فروشگاه خود اضافه کنید.

افزونه YITH Infinite Scrolling که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۱۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۵ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد اسکرول تا بی نهایت محصولات ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایتتان نصب و فعال کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
افزودن امکانات به محصولات ووکامرس با افزونه WooCommerce PPOM

دانلود افزونه YITH Infinite Scrolling

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان YITH در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی زیر منوی Infinite Scrolling به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات YITH Infinite Scrolling
تنظیمات افزونه

Enable Infinite Scrolling: برای استفاده از امکان اسکرول تا بی نهایت برای محصولات خود، این گزینه را فعال کنید.

Loading Image: در این گزینه می توانید تصویر گیف دلخواه خود را برای حالت پیش بارگزاری انتخاب نمایید. تص.یر دلخواه خود را بارگزاری کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

اکنون در فروشگاه خود می توانید از امکان اسکرول تا بی نهایت محصولات استفاده نمایید و از این طریق هم همه محصولات را به کاربرانتان نمایش دهید و هم از افزایش سرعت سایتتان جلوگیری کنید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن