افزونه های ووکامرس

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

نمایش فرم های طولانی هنگام پرداخت ممکن است مشتری شما را از خرید منصرف نماید، برای جلوگیری از این موضوع می توانید از پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس استفاده نمایید.

با ایجاد صفحات پرداخت مرحله به مرحله، می توانید به سرعت پرداخت توسط مشتری کمک کرده و این موضوع تا حد زیادی در جذب مشتری نیز موثر خواهد بود.

به طور پیش فرض صفحه پرداخت ووکامرس از فیلدهای زیادی برای پر کردن تشکیل شده است که البته می توانید اقدام به ویرایش صفحه پرداخت در ووکامرس نیز بکنید. اما در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی خواهیم کرد که در ایجاد پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس به ما کمک می کند.

پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد صفحه پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس معرفی می کنیم، با عنوان YITH WooCommerce Multi-step Checkout در مزخن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۳.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۲ را از کاربران خود بدست بیاورد.

برای ایجاد صفحه پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود کنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Multi-step Checkout

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان YITH در پیشخوان وبسایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی منوی YITH >> Multi-step Checkout به صفحه تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

این مطلب را از دست ندهید :
حمل و نقل در ووکامرس با افزونه حمل و نقل ووکامرس
پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس
تنظیمات افزونه پرداخت چند مرحله ای

در این صفحه برای فعالسازی قابلیت پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس گزینه Enable Multi-step Checkout  را فعال نمایید و روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

در نسخه رایگان این افزونه تنظمیات خاصی وجود ندارد اما در نسخه تجاری آن می توانید به تنظیمات بیشتری از جمله طراحی صفحه پرداخت چند مرحله ای دسترسی داشته باشید.

اکنون چنانچه به صفحه پرداخت خود برای خرید یک محصول از فروشگاه اینترنتی ووکامرس بروید، با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

پرداخت چند مرحله ای
پیش نمایش پرداخت چند مرحله ای در ووکامرس

همانطور که مشاهده می کنید، مشتریان در این صفحه با فرم های طولانی مواجه نمی شوند و هر فرد بسته به موقعیت خود با مراجعه به تب دلخواه شروع به پر کردن فیلدهای کمتری کرده و در نهایت به مرحله پرداخت نهایی هدایت می شود.

برای ایجاد رابط کاربری بهتر در فروشگاه ووکامرسی خود بهتر است فیلدهای مورد نیاز برای پر کردن توسط مشتریان را تا حد امکان کمتر نمایید تا کاربران با حوصله بیشتری اقدام به خرید و پرداخت کنند.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن