افزونه های ووکامرس

پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout

با پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس لازم نیست مشتریان شما اقدام به پر کردن تمام مشخصات موجود در فرم های پرداخت کنند، در این حالت با زدن یک دکمه به مرحله پرداخت هدایت می شوند.

بسته به نوع محصولات خود در فروشگاه اینترنتی ووکامرس، می توانید روشهای مختلف پرداخت را برای مشتریانتان ایجاد نمایید. اما ممکن است برای خریدهای کوچکی مثل پیتزا، نیازی به پرکردن فیلدهای پرداخت و طی کردن مراحل طولانی پرداخت نباشد.

در طراحی صفحات مختلف فروشگاه خود باید حوصله و وقت مشتری را در اولویت قرار دهید. برای برخی محصولات با فرم های طولانی مشتریان به احتمال زیاد از خرید صرف نظر می کنند.

شما می توانید با ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس یا چند مرحله ای کردن پرداخت تا حدی این مشکلات را برطرف نمایید. اما آیا امکان پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس وجود دارد؟

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید امکان پرداخت تک مرحله ای را در کنار پرداخت معمولی به فروشگاه خود اضافه کنید.

پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس معرفی می کنیم، با عنوان YITH WooCommerce One-Click Checkout در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از ۷۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۳ را از مشتریان خود بدست بیاورد.

برای ایجاد امکان پرداخت یک مرحله ای در ووکامرس با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

این مطلب را از دست ندهید :
اسلایدر واکنش گرا در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Product Slider Carousel

دانلود افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان YITH در پیشخوان وبسایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی زیرمنوی One-Click Checkout به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظمیمات افزونه پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس
تنظمیمات افزونه پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس

Redirect To Pay Order Page: در صورت انتخاب این گزینه، کاربر با زدن دکمه پرداخت تک مرحله ای به صفحه پرداخت ریدایرکت خواهد شد.

Button label: برچسب دکمه پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس را در این گزینه وارد نمایید.

Button background: رنگ پس زمینه برای دکمه پرداخت یک مرحله ای را در این قسمت انتخاب نمایید.

Button background on hover: رنگ پس زمینه دکمه بپرداخت یک مرحله ای در زمانی که ماوس روی دکمه عبور می کند را از این قسمت انتخاب کنید.

Button text color و Button text color on hover: رنگ متن دکمه پرداخت تک مرحله ای در ووکامرس را برای حالت عادی و زمانی که ماوس از روی آن عبور می کند، از این دو گزینه انتخاب نمایید.

پس از انجام همه سفارشی سازی ها برای اعمال تغییرات روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

پرداخت یک مرحله ای در ووکامرس
دکمه پرداخت با یک کلیک

اکنون چنانچه به صفحه محصولات خود مراجعه نمایید، می توانید دکمه پرداخت در یک مرحله را در کنار دکمه افزودن به سبد خرید خود مشاهده نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن