افزونه های ووکامرس

بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

با بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس می توانید برای یک محصول، آنچه که تکمیل کننده و نیاز مشتری است را پیشنهاد دهید.

پیش از این در مورد خرید محصولات مکمل به صورت یکجا در ووکامرس توضیح دادیم، اما با نمایش و پیشنهاد محصولات مکمل در فروشگاه خود نیز می توانید در کنار محصول خود محصولات مکمل را نیز به فروش برسانید.

برای مثال فرض کنید شما به یک فروشگاه موبایل فروشی می روید و یک تلفن همراه خریداری می کنید، اغلب دیده اید که در کنار این تلفن همراه فروشنده به شما پیشنهاد خرید کاور موبایل و گلس را پیشنهاد می دهد. در دنیای مجازی و فروشگاه اینترنتی نیز می توانید این عملیات را بدون حضور فروشنده انجام دهید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید یک بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس ایجاد و به مشتریان پیشنهاد دهید.

بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای بسته بندی و پیشنهاد محصولات مکمل معرفی می کنیم، با عنوان YITH WooCommerce Product Bundles در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از 3.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 2.8 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ایجاد بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را در وب سایت خود نصب و فعال کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
ایجاد کیف پول در ووکامرس با افزونه TeraWallet

دانلود افزونه YITH WooCommerce Product Bundles

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان YITH در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی زیر منوی Product Bundles می توانید به بخش توضیحات نحوه استفاده از این افزونه منتقل شوید.

تنظیمات این افزونه تنها در نسخه تجاری آن فعال می باشد که از پرداختن به آن در این آموزش خودداری می کنیم.

اکنون برای ایجاد بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس به صفحه ویرایش محصولی که می خواهید برای آن پیشنهاد خرید های بیشتر را بدهید، وارد شوید.

اضافه کردن محصولات مرتبط در بسته بندی محصولات ووکامرس
بسته بندی محصول در بخش اطلاعات محصول

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در بخش اطلاعات محصول گزینه ای با عنوان Product Bundle اضافه شده است که با انتخاب آن به عنوان نوع محصول، تبی با عنوان Bundled Items به بخش اطلاعات محصول اضافه می شود.

در این تب با زدن روی دکمه Add Product می توانید محصولات مرتبط را برای افزودن برای پیشنهاد به مشتری اضافه کنید.

افزودن محصول برای بسته بندی محصولات مکمل
افزودن محصولات

برای هر محصول اضافه شده می توانید تعداد پیشنهاد برای خرید اضافه کنید و یا با زدن دکمه چرخ دنده آن محصول را به تنهایی ویرایش کنید.

ویرایش محصولات موجود در بسته بندی
ویرایش محصولات اضافه شده

پس از به روزرسانی محصول چنانچه به صفحه محصول در فورشگاه خود مراجعه نمایید، خواهید دید که مانند تصویر محصولات شما به صورت یک بسته بندی به مشتری پیشنهاد داده شده که می تواند آن را خرید کند و یا فقط محصول اصلی را انتخاب و خرید نماید.

پیش نمایش افزونه YITH WooCommerce Product Bundles
خرید محصولات مرتبط به صورت بسته بندی شده

با بسته بندی محصولات مرتبط در ووکامرس می توانید محصولات مکمل یک محصول را به مشتری نمایش دهید تا در صورتی که تمایل داشت کلا محصولات را به صورت گروهی خریداری کند و یا فقط یکی از آن ها رانتخاب کرده و بخرد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وردپرس نارنجی در جشنواره وب و موبایل ایران شرکت کرده است.به این وب سایت رای دهید
+
بستن