فقط وردپرس را انتخاب کنید، خدمات آن را به ما بسپارید!

آیکون طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس

اگر رویای داشتن کسب و کار اینترنتی در سر دارید، با سیستم قدرتمند وردپرس می توانید به این رویا جامعه عمل بپوشانید. طراحی سایت وردپرس تخصص ماست!

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپ وردپرس

با داشتن یک وب سایت وردپرسی، می توانید یک اپلیکیشن هم داشته باشید و به راحتی خدمات و محصولات خود را در اپلیکیشن موبایل وردپرس به اشتراک بگذارید.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی وردپرس

کار شما با طراحی سایت یا اپلیکیشن تمام نمی شود، برای معرفی خودتان و افزایش تعداد کاربران و افزایش فروش، باید روی سئو هم کار کنید.

کانفیگ امنیت وردپرس

آیا وردپرس امن نیست؟ وردپرس سیستمی کاملا امن و قدرتمند است و شما با کانفیگ امنیتی می توانید تا 99 درصد امنیت سایتتان را تامین کنید.

افزایش سرعت وردپرس

افزایش سرعت وردپرس

سرعت یکی از عوامل کلیدی در افزایش تعداد کاربران و بهبود تجربه کاربری است، پس باید سایت شما کم تر از 6 ثانیه به طور کامل بارگذاری شود.

هاست وردپرس

میزبانی هاست وردپرس

اطلاعات خود و مشتریانتان را در مکانی امن ذخیره کنید. هاست وردپرس با سازگاری کامل با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

پشتیبانی وردپرس

پشتیبای فنی وردپرس

ممکن است بعد از راه اندازی وب سایت وردپرسی خود با سوالات و ابهامات زیادی برای مدیریت و وبمستری سایتتان روبرو شوید، پس شما نیاز به یک پشتیبان دارید.

آموزش و یادگیری وردپرس

آموزش و یادگیری وردپرس

وردپرس برای تمام کسانی که بدون دانش برنامه نویسی می خواهند یک وب سایت داشته باشند، مناسب است. پس شما هم می توانید با یادگیری وردپرس، یک وب سایت داشته باشید.

طراحی افزونه اختصاصی

طراحی افزونه اختصاصی

بیش از 50 هزار افزونه در مخزن وردپرس برای رفع نیازهای شما وجود دارند، اما اگر یک ویژگی اختصاصی تر می خواهید، آن را با یک افزونه اختصاصی به وب سایتتان اضافه خواهیم کرد.

طاحی اختصاصی قالب

طراحی پوسته اختصاصی

هزاران پوسته در مخزن وردپرس وجود دارند و همچنین قالب های آماده بسیاری نیز به صورت تجاری عرضه می شوند، اما طراحی اختصاصی پوسته مختص کسب و کار شما است و در هیچ وب سایتی همانند آن وجود نخواهد داشت.

تولید محتوا

تولید محتوای وردپرس

" محتوا پادشاه است " با وجود طراحی زیبا و کاربردی وب سایت، بدون محتوا می توان گفت وب سایت شما کاربردی نخواهد داشت. با یک تیم متخصص در وب سایت وردپرسی خود محتواهای متناسب با کسب و کارتان را قرار دهید.

طراحی افزونه اختصاصی

دیجیتال مارکتینگ

شما به خدمات بیشتری برای توسعه کسب و کار اینترنتی خود نیاز خواهید داشت. خدماتی از جمله طراحی هویت بصری، بازاریابی دیجیتال و ... را با بهترین متخصیص این حوزه تجربه کنید.

نمونه کارهای ما

نظر مشتریان

تماس با وردپرس نارنجی

تماس با وردپرس نارنجی

در صورت داشتن هر گونه سوالی قبل از سفارش خدمات، با ما تماس بگیرید.