یکی دیگر از روش های تغییر فونت قالب های وردپرسی به فونت های فارسی آن هم تنها با چند کلیک، استفاده از افزونه آریا فونت می باشد.

با کمک این افزونه می توانید به بیش از 40 فونت فارسی و عربی دسترسی داشته و به راحتی و تنها با چند کلیک ساده، فونت پوسته وردپرسی خود را تغییر دهید.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی در مورد این افزونه و نحوه کار کردن با آن توضیح خواهم داد.

تغییر فونت قالب وردپرس به فونت فارسی با افزونه آریا فونت

افزونه Aria Font یکی دیگر از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس می باشد که تا کنون با بیش از 1.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 5 ستاره کامل را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای تغییر فونت پوسته وردپرسی نصبی خود با کمک این افزونه، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و پس از دانلود آن از مخزن وردپرس، با کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Aria Font

پس از نصب و فعال سازی افزونه، منوی جدیدی با عنوان آریا فونت در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات این افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات افزونه Aria Font
تنظیمات Aria Font

همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه می توانید از بین فونت های موجود یکی را انتخاب کرده و با زدن دکمه ذخیره تغییرات فونت پوسته خود را تغییر دهید.

علاوه بر این زیرمنوی پشتیبانی در دسترس شما قرار دارد تا بتوانید با توسعه دهنده افزونه در ارتباط باشید و در صورت بروز مشکل، سوالات خود را از آن ها بپرسید.

پشتیبانی Aria Font
پشتیبانی افزونه

همانطور که مشاهده کردید با کمک افزونه آریا فونت، می توانید تنها با چند کلیک ساده فونت پوسته نصبی خود را به دلخواهتان تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *