برای هر نوع وبسایتی افزایش تعداد دنبال کنندگان یکی از ضروریات است. با شمارنده شبکه های اجتماعی می توانید تعداد دنبال کنندگان وبسایت و شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهید.

هدف هر شخص از تهیه وبسایت منحصر بفرد است اما اغلب افراد وبسایت خود را راه اندازی می کنند تا خود و کسب و کارشان را به افراد بیشتری در سراسر دنیا معرفی کنند. شما می توانید با افزایش تعداد افراد دنبال کننده خود چه در وبسایت و چه در شبکه های اجتماعی، کسب و کارتان را به افراد بیشتری در دنیا معرفی کنید.

همانطور که گفتیم یکی از راه های افزایش تعداد دنبال کنندگان ایجاد شمارنده شبکه های اجتماعی است. در این آموزش از وردپرس نارنجی، با نصب یک افزونه تعداد دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود را به اعضای سایتتان نمایش خواهید داد.

شمارنده شبکه های اجتماعی

قبل از اینکه به معرفی افزونه مذکور بپردازیم، بهتر است بدانیم علت تبدیل افرادی که به وبسایت ما سر میزنند به دنبال کنندگان ما با دیدن شمارنده های شبکه های اجتماعی ما چیست؟

همانطور که می دانید درون هر فرد یک حس رقابت وجود دارد و زمانی که افراد ببینند شما تعداد زیادی افراد دنبال کننده دارید، آنها هم به دلیل این ویژگی روانشناختی به جمع همراهان شما خواهند پیوست.

افزونه ای که برای ایجاد شمارنده شبکه اجتماعی به ما کمک می کند، با عنوان Arqam Lite به ثبت رسیده است. این افزونه تنها دارای نسخه تجاری می باشد و می توانید آن را از فروشگاه های معتبر ایرانی و یا تم فارست خریداری نمایید.

پس از خریداری و دانلود افزونه، به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه Arqam Lite منویی با عنوان Arqam Lite در بخش پیشخوان وبسایت وردپرس شما ایجاد می شود که با کلیک روی آن به بخش تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

تنظیمات شمارنده شبکه های اجتماعی
تنظیمات افزونه

در این بخش همانطور که میبینید می توانید نام کاربری و یا در واقع همان آی دی صفحه شبکه اجتماعی خودتان را برای اتصال به افزونه وارد نمایید و در نهایت روی دکمه save change در سمت چپ کلیک کنید.

برای اتصال به فیسبوک و اینستاگرام از راهنمایی موجود در گیف زیر استفاده نمایید.

اتصال افزونه به شبکه های اجتماعی
اتصال به شبکه های اجتماعی

برای نمایش شمارنده شبکه های اجتماعی به منوی نمایش >> ابزارک ها رفته و ابزارک افزونه را که با نام شمارنده شبکه های اجتماعی در لیست ابزارک ها قرار گرفته شده است، در بخش مورد نظر خود قرار دهید.

ابزارک شمارنده شبکه های اجتماعی
ابزارک افزونه

در این قسمت می توانید نحوه نمایش دلخواهی را نیز برای افزونه انتخاب و فعال کنید.

پس از ان اگر به بخشی که ابزارک خود را در آن قرار داده اید وارد شوید، خواهید دید که آیکون شمارنده برای شبکه های اجتماعی که آی دی آنها را در بخش تنظیمات افزونه وارد کرده اید، نمایش داده شده است و تعداد دنبال کنندگان شما نیز در کنار آنها به نمایش در می آید.

کاربران با کلیک کردن روی هر آیکون شبکه اجتماعی می توانند شما را در آن شبکه دنبال کنند.

اگر شما هم فعالیت زیادی را شبکه های اجتماعی مختلف دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از افزونه Arqam Lite استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *