تمام دنیا با معزل بزرگی با عنوان ویروس جدید و ناشناخته کرونا دست و پنجه نرم می کند و با اینکه این ویروس آمار مرگ و میر کمتری دارد، اما قدرت شیوع بسیار بالایی نسبت به تمام ویروس های دیگر دارد.

این روزها نقل تمام محافل ترس از داشتن علائمی مشابه سرماخوردگی و یا مبتلا شدن به کرونا است، اما من قصد ندارم در این مقاله در مورد این ویروس و راه های انتقال آن صحبت کنم.

روزهای سخت در امسال برای تمام مردم عزیز کشورمان کم نبوده اند و این سختی ها بالاخره روزی پایان می یابد، اما در تمام سختی ها وظیفه تمام اعضای یک جامعه است که در کنار یکدیگر باشند و برای بهتر شدن وضعیت به یکدیگر کمک کنند.

به دلیل شیوع سریع ویروس کرونا از تمام مردم جامعه خواسته شده است که از شرکت در مکان های عمومی تا حد امکان خودداری کنند و برای در امان بودن از این ویروس در منازل خود بمانند.

به همین دلیل ما در تیم وردپرس نارنجی و سایر تیم های مجموعه تصمیم گرفتیم که رویدادهای اسفند ماه را کنسل کرده و به حالت تعلیق دربیاوریم؛ علاوه بر این تمام افراد و اعضای مجموعه اکنون به صورت دورکاری و در منزل مشغول ادامه فعالیت هستند.

روال خدمات رسانی به شما عزیزان و پشیتبانی مشتریان مانند قبل ادامه خواهد داشت و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

پنجمین رویداد آموزش وردپرس به زبان ساده با هدف راه اندازی وب سایت با وردپرس به طور متوسط هر ماهه در اصفهان برگزار می شد، اما برای سلامت هم استانی های عزیز این رویداد در اسفندماه کنسل شده است. چنانچه تمایل به یادگیری وردپرس دارید می توانید از دوره آنلاین آموزش وردپرس به زبان ساده استفاده کنید.

میتاپ وردپرس اصفهان نیز با هدف دورهمی فعالان حوزه وردپرس قرار بود برای دومین بار در اصفهان توسط تیم وردپرس نارنجی برگزار شود، اما با تصمیمی که اتخاذ شد این رویداد نیز به طور موقت لغو شده است.

برای پیگیری زمان رویداد بعدی می توانید وردپرس نارنجی و همچنین میتاپ وردپرس اصفهان را دنبال کنید. (عضویت با VPN)

امیدوارم هیچ یک از هموطنان از این بیماری آسیب ندیده و با شروع بهار تمام کسب و کارها و استارتاپ ها به روال قبلی خود باز گردند و نه تنها ویروس کرونا بلکه تمام ناراحتی های امسال از کشورمان رخت ببندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *