با خروجی گرفتن از آدرس های وردپرس می توانید url برگه ها و نوشته ها، تصاویر خود و به طور کلی آدرس هر چیزی که در وبسایتتان دارید را در قالب یک فایل CSV تهیه و با هر هدفی و هر جای دیگری استفاده نمایید.

به طور پیش فرض برای خروجی گرفتن از URL ها در وردپرس امکانی وجود ندارد، اما در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید اقدام به اکسپورت از آدرس های وردپرس کنید.

اکسپورت از آدرس های وردپرس

افزونه ای که در این آموزش برای خروجی گرفتن از آدرس های وردپرس معرفی می کنیم، با عنوان Export All URLs در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از 10.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.2 را از کاربران خود بدست بیاورد. برای اکسپورت از آدرس های وردپرس، ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه Export All URLs

پس از نصب و فعالسازی افزونه، زیر منویی تحت عنوان Export All URLs در بخش تنظیمات پیشخوان شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه خروجی گرفتن از آدرس های وردپرس هدایت می شوید.

اکسپورت از آدرس های وردپرس
صفحه تنظیمات اکسپورت از آدرس های وردپرس

Select a Post Type to Extract Data: با استفاده از این گزینه می توانید پست تایپ سفارشی خود را برای اکسپورت از آدرس های وردپرس انتخاب نمایید. در صوتی که قصد دارید از همه ادرس ها خروجی بگیرید، این گزینه را روی  All Types قرار دهید.

Additional Data: با استفاده از این از این گزینه نیز میتوانید تعیین کنید از چه ویژگی‌هایی از آدرس‌ها خروجی گرفته شود.

Post Status:با استفاده از این گزینه تعیین نمایید که کدام از حالت های نوشته ها و برگه ها برای خروجی گرفتن استفاده شود. این وضعیت می تواند حالت های مطالب منتشر شده، مطالب موجود در زباله دان، مطالب پیش نویس، رونوشت های وردپرس و … را شامل شود.

با کلیک روی لینک Show Advanced Options می توانید تنظیمات پیشرفته تر به شرح زیر را نیز مشاهده نمایید.

By Author: با کمک این گزینه تعیین نمایید که از آدرس های نوشته های کدام نویسنده قصد دارید خروجی تهیه کنید.

Number of Posts: در این گزینه در صوتی که حالت All را انتخاب کنید، تمام نوشته ها و در صورتی که حالت Specify Range را انتخاب کنید، از حدود نوشته هایی که وارد می نمایید خروجی آدرس گرفته خواهد شد.

CSV File Path: در این گزینه نیز می توانید مسیری دلخواه برای فایل اکپورت از ادرس های وردپرس تعیین کنید.

Export Type: در نهایت از این گزینه هم میتوانید نحوه خروجی گرفتن از آدرس های وردپرس را تعیین نمایید. می توانید تعیین کنید یک فایل با فرمت CSV. از خروجی تهیه شود و یا اینکه در همین صفحه آدرس های تهیه شده به نمایش در بیاید.

برای خروجی گرفتن از آدرس های وردپرس روی دکمه Export کلیک کنید. بسته به میزان لینک های موجود در وردپرس منتظر بمانید تا خروجی ایجاد گردد.

لیست لینک های اکسپورت شده
لیست لینک هایی که خروجی گرفته شده اند

چنانچه در گزینه Export Type حالت نمایش در صفحه را انتخاب کرده باشید، خروجی گرفته شده از آدرس های وردپرس مانند تصویر بالا برای شما به نمایش در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *