سال 97 سال شروع تازه برای تیم وردپرس نارنجی بود! امسال با تمام سختی ها و فراز و نشیبی که داشت، برای ما سال شروع بود.

سال 1398 برای وردپرس نارنجی سال صعود به قله های موفقیت و رسیدن به هدف های اصلی شرکت خواهد بود. حتی یک روز را هم از دست نخواهیم داد.

وردپرس نارنجی از 5 ماه پیش یعنی مهر ماه 1397 کار خودش رو شروع کرده و تا امروز موفق شده به هدف خودش که آموزش وردپرس به زبان ساده است نزدیک بشه.

در این 5 ماه بیش از 300 مقاله در حوزه آموزش وردپرس تولید کردیم و سعی کردیم کمی فراتر رفته و ویدئو ها و پادکست های آموزشی باکیفیت را نیز تولید کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

در سال پیش رو تیم وردپرس نارنجی تصمیم دارد بسیار فراتر رفته و با برگزاری رویدادهای آموزشی هر روز تعداد کسب و کارهای آنلاین با وردپرس را افزایش داده و به موفقیت هر چه بیشتر آنها کمک کند.

گزارش فعالیت 5 ماهه ی وردپرس نارنجی :

چشم انداز وردپرس نارنجی در سال 1398 : 

من عاطفه نوربخش از تیم وردپرس نارنجی آغاز سال 1398 را پیشاپیش به شما کاربران گرامی تبریک می گویم و امیدوارم در این سال از فرصت های خود نهایت استفاده رو برده و هر روز موفق تر از روز پیشین باشید.

راستی تا پایان نوروز 1398 با کد تخفیف Nouroz می توانید از تخفیف 35 درصدی خدمات ما شامل : طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئوی وردپرس و هاست و دامنه استفاده نمایید. (ثبت سفارش : تلگرام وردپرس نارنجی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *