داشتن تصویر پروفایل در وردپرس یکی از الزامات است که به شما کمک می کند بهتر و بیشتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، با کمک افزونه Profileir می توانید یک گراواتار از نوع ایرانی داشته باشید.

گراواتار به این معنی است که شما در وب سایت سازنده افزونه ثبت نام کرده و پس از آپلود تصویر پروفایل دلخواه، در هر سایتی که از آن افزونه برای نمایش تصاویر پروفایل استفاده کند، چنانچه ثبت نام کرده و یا دیدگاهی ثبت کنید، به طور خودکار عکس پروفایل شما نمایش داده می شود.

قبلا در مورد نحوه نمایش تصاویر پروفایل با گراواتار در وردپرس و همچنین دلایل داشتن گراواتار صبحت کرده بودم، اما در این مقاله از وردپرس نارنجی قصد دارم سرویس گراواتار ایرانی را به شما معرفی کنم.

گراواتار ایرانی در وردپرس

افزونه Profileir یکی از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس است که به وب سایت سازنده به آدرس profile.ir متصل است و برای نمایش تصاویر پروفایل ابتدا باید در این وب سایت اکانت داشته باشید.

با نصب Profileir می توانید تصاویر پروفایل کاربران خود را با کمک تصاویر ثبت شده در وب سایت Profile.ir نمایش دهید.

برای نمایش گراواتار ایرانی در وردپرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Profileir

پس از نصب و فعال سازی افزونه، منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نمی شود و لازم نیست تنظیمات جدیدی اعمال نمایید، پس از نصب افزونه به منوی تنظیمات >> گفتگو بروید.

انتخاب پروفایل با Profileir
انتخاب نمایش پروفایل کاربران از وب سایت Profileir

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، در بخش نیم رخ پیش فرض، گزینه ای با عنوان Profile.ir اضافه شده است که در صورت انتخاب این گزینه، با کمک افزونه Profileir، به صورت پیش فرض تصاویر پروفایل از وب سایت Profile.ir خوانده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *