یکی از مشکلاتی که پس از نصب وووکامرس برای هر کسی ممکن است رخ دهد، بوجود آمدن علامت سوال در لینکهای وبسایت است که به راحتی می توانید اقدام به حذف علات سوال از آخر لینک های خود کنید.

اگر شما هم به تازگی ووکامرس را بر روی سیستم مدیریت محتوای خود نصب کرده اید و با تغییر لینک های وبسایت خود به شکلی مانند تصویر زیر روبرو شده اید، لطفا دست نگه دارید و ووکامرس خود را غیرفعال نکنید.

لینک شکسته در وردپرس
لینک شکسته همراه با علامت سوال

از آنجایی که اغلب افرادی که ووکامرس را نصب می کنند و اقدام به پیکربندی گام به گام آن نمی کنند با این مشکل مواجه می شوند، امروز در این آموزش از وردپرس نارنجی تصمیم گرفتیم روش حل این مشکل را با هم بررسی کنیم.

حذف علامت سوال از آخر لینک های وبسایت وردپرس

برای حذف علامت سوال از آخر لینک های وبسایت وردپرسی خود، قبل از هر چیز به منوی تنظیمات >> پیوندهای یکتا در پیشخوان خود بروید و مطمئن شوید که در بخش تنظیمات عمومی، حالت ساده را انتخاب نکرده باشد.

تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس
تنظیمات پیوندهای یکتا

اگر در این بخش حالت ساده انتخاب شده است، دلیل وجود علامت سوال در لینکهای شما در همین بخش وجود دارد و لازم نیست به بخش تنظیمات ووکامرس خود بروید.

کافی است حالت دلخواه خود را به جز حالت ساده برا پیوندهای کیتای وبسایتتان استفاده نمایید. اما در صورتی که این بخش نیز روی حالت ساده قرار ندارد، به منوی ووکامرس >> پیکربندی بروید.

مکان مشتری در ووکامرس
تنظیمات ووکامرس

در بخش همگانی کمی به پایین اسکرول کرده و گزینه مکان پیش فرض مشتری را پیدا کنید. چنانچه این گزینه روی حالت مکان یابی(با پشتیبانی از کش برگه) قرار داده اید، دلیل وجود علامت سوال در لینکهای شما همین گزینه خواهد بود.

برای حذف علامت سوال از آخر لینک های وبسایت خود کافی است حالت مکان یابی مشتری را روی بدون مکان پیش فرض قرار دهید.

در صورتی که تغییرات را ذخیره کرده و سپس به وبسایت خود مجددا سر بزنید، خواهید دید که علامت سوال و حروف های اضافی از پایان لینک های وب سایت شما حذف شده اند.

اگر شما هم با این مشکل برخود کرده اید اما تا کنون و با راه حل های بالا موفق به رفع مشکل خود نشده اید، می توانید مشکل خود را با ما در وردپرس نارنجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *