نمایش جدیدترین اعضا در وردپرس ، علاوه بر اینکه کاربران مهمان را به عضویت ترغیب می کند، روند توسعه وبسایت شما را نیز به نمایش می گذارد.

اگر وبسایتی کاربر محور دارید و با ایجاد پروفایل حرفه ای برای کاربرانتان برای آنها امکانات ویژه ای نیز در نظر گرفته اید، با افزودن لیست جدیدترین اعضای سایت خود نیز می توانید اعتمادسازی بیشتری برای کاربران ایجاد کرده و حس امنیت را برای آنها فراهم کنید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، بدون استفاده از افزونه خاصی و تنها با نوشتن چند خط کد لیست اعضای جدید سایت را در مکانهای دلخواه نمایش خواهیم داد.

نمایش لیست جدیدترین اعضا در وردپرس

برای نمایش لیست جدیدترین اعضا در وردپرس در پیشخوان وبسایت وردپرس خود به مسیر نمایش >> ویرایشگر بروید. روی فایل function.php کلیک کرده و آنرا ویرایش کنید و قطعه کد زیر را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

توجه کنید که حتما قبل از انجام هر کاری از وبسایت خود فایل پشتیبان تهیه نمایید.

// show recent users

functionrecently_registered_users() {

global$wpdb;

$recentusers= '<ul class="recently-user">';

$usernames= $wpdb->get_results("SELECT user_nicename, user_url, user_email FROM $wpdb->users ORDER BY ID DESC LIMIT 5");

foreach($usernamesas$username) {

if(!$username->user_url) :

$recentusers.= '<li>'.get_avatar($username->user_email, ۴۵) .$username->user_nicename."</a></li>";

else:

$recentusers.= '<li>'.get_avatar($username->user_email, ۴۵).'<a href="'.$username->user_url.'">'.$username->user_nicename."</a></li>";

endif;

}

$recentusers.= '</ul>';

return$recentusers;
}

add_shortcode('recent_registered', 'recently_registered_users');

مطابق با این کدها می توانید تعداد اعضایی را که می خواهید به عنوان جدیدترین ها نمایش دهید در خط پنجم تغییر دهید، در این کد تعداد اعضا بر روی 5 نفر تعیین شده است که کافیست آن را تغییر داده و کم یا زیاد کنید.

برای نمایش کاربران در ابزارک سایت خود می‌توانید شورت کد زیر را در یک ابزارک متنی قرار دهید تا جدیدترین اعضای سایت که تعداد آنها را مشخص کرده‌اید در آن نمایش داده شود.

[recent_registered]

می توانید مستقیما از طریق کدهای قالب به نمایش اعضای سایت بپردازید. برای این منظور کد زیر را در هر یک از فایلهای هدر، فوتر، سایدبار و.. قرار دهید تا کاربران جدید در آن نمایش داده شوند.

<?phprecently_registered_users(); ?>

بسته به کدهای استفاده شده در پوسته شما، نمایش جدیدترین اعضا به حالتی مانند تصویر زیر در خواهد آمد.

لیست جدیدترین اعضا در وردپرس
نمایش لیست جدیدترین اعضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *