وقتی موجودی محصولی تمام شده است و مشتری قصد خرید آن را دارد، میتوانید با اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس مشتری را از افزایش موجودی باخبر نمایید.

اطلاع از موجودی انبار ووکامرس نه تنها سبب فروش بیشتر شما خواهد شد، بلکه ارتباط شما با مشتری را بهبود خواهد بخشید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی، به نحوه اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس

افزونه ای که برای اطلاع از موجودی انبار ووکامرس در این آموزش معرفی می کنیم، با عنوان WooCommerce Waitlist در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه تا کنون با بیش از 2.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.7 را از کاربران خود بدست بیاورد.

برای اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس به مشتریانی که درخواست داده اند، ابتدا با کلیک روی دکمه زیر افزونه را دانلود و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود نمایید.

دانلود افزونه WooCommerce Waitlist

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان wait list در پیشخوان وردپرس شما افزوده خواهد شد، با کلیک روی این منو به تنظیمات افزونه هدایت خواهید شد.

تنظیمات اصلی افزونه اطلاع از موجودی انبار
تنظیمات اصلی افزونه

Main

Enable Gues: با فعال کردن این گزینه امکان اطلاع از موجودی محصول برای مشتریانی که در سایت ثبت نام نکرده اند نیز فراهم خواهد بود.

Auto Email: با فعال کردن این گزینه وقتی مجودی محصولی زیاد می شود، به صورت خودکار ایمیل اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس برای کاربری که منتظر موجود شدن محصول است ارسال خواهد شد.

Allow Quantity: با فعال کردن این گزینه کاربرانی که قصد دارند از موجود شدن محصول مطلع شوند، می توانند تعداد کالا مورد نیاز خود را نیز وارد کنند. از این طریق می توانید تعداد مناسبی از کالا را خریداری و عرضه نمایید.

Shop Button: با فعال کردن این گزینه دکمه اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس علاوه بر صفحه محصول، در صفحه اصلی فروشگاه هم نمایش داده خواهد شد.

Waitlist Button Text: در این فیلد میتوانید عنوان دلخواه برای دکمه اطلاع از موجودی انبار ووکامرس را وارد کنید.

Modal Animation: از این بخش نوع نمایش دکمه برای باز شدن پنجره ثبت درخواست اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس را می توانید شخصی سازی کنید.

تنظیمات ایمیل در افزونه اطلاع از موجودی انبار
تنظیمات ایمیل افزونه

Email

From[Email]: در این فیلد آدرس ایمیلی که قصد دارید اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس از طریق آن ارسال گردد را وارد کنید.

From[Name]: در این فیلد نام دلخواه خود را وارد کنید تا در عنوان ارسال کننده ایمیل نمایش داده شود.

Select Logo: از این بخش لوگو دلخواه خود را برای قرار دادن در محتوای ایمیل وارد نمایید.

Align Email: از این بخش هم میتوانید چینش محتوای ایمیل را در حالت وسط چین یا چپ چین انتخاب کنید و در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید.

دکمه اطلاع از موجودی محصولات ناموجود
افزودن محصول ناموجود به لیست اطلاع رسانی

اکنون چنانچه به صفحه یکی از محصولات خود که موجودی آن در انبار به اتمام رسیده است بروید، مانند تصویر بالا دکمه اطلاع از موجودی محصول را مشاهده خواهید کرد. چنانچه روی دکمه مورد نظر کلیک کنید، پاپ آپی مانند تصویر زیر باز خواهد شد که کاربران می توانند ایمیل خود و تعداد محصول مورد نیازشان را وارد نمایند.

درخواست اطلاع از موجودی محصول ووکامرس
پاپ آپ افزودن به لیست اطلاع رسانی موجودی محصول

چنانچه پس از اینکه مشتری در صف دریافت ایمیل اطلاع رسانی موجودی محصولات ووکامرس قرار گرفت محصول را موجود کنید، ایمیلی حاوی متن موجودی محصول برای او ارسال خواهد شد که می تواند به فروشگاه امده و از محصول مورد علاقه خود خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *