دکمـه یک شبکـه اجتمـاعی برای خریـد اینترنتـی کالا می باشد که با کمک افزونه dokme می توانید محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی خود را به اکانت خود در این وب سایت وارد نمایید.

برای بیشتر دیدن فروشگاه خود و افزایش تعداد مشتریان، می توانید فروشگاهتان را در شبکه اجتماعی دکمه به آدرس dokme.com ثبت نمایید.

آپدیت کردن محصولات هم در پیشخوان وردپرس و هم در اکانت حساب کاربری دکمه، کاری بسیار سخت و وقت گیر خواهد بود؛ اما با کمک این افزونه به راحتی و با چند کلیک تمام محصولات خود را شبکه اجتماعی دکمه وارد نمایید.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی، در مورد افزونه dokme و نحوه استفاده از آن توضیح خواهم داد.

اتصال دکمه به فروشگاه ووکامرس

افزونه ای که برای اتصال فروشگاه ووکامرس به شبکه اجتماعی دکمه طراحی شد است، یکی از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس می باشد.

اگر شما هنوز فروشگاه خود را در این شبکه اجتماعی ثبت نکرده اید، پیش از ادامه آموزش ابتدا فروشگاه ووکامرسی خود را در وب سایت دکمه ثبت کرده و پس از تایید، ادامه آموزش را دنبال کنید.

برای اتصال ووکامرس به شبکه اجتماعی دکمه، با کلیک روی دکمه زیر افزونه dokme را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه dokme

پس از نصب و فعال سازی افزونه، منویی با عنوان دکمه در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات و اتصال وردپرس به شبکه اجتماعی دکمه هدایت خواهید شد.

تنظیمات افزونه
تنظیمات افزونه دکمه

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید، برای ارسال کالاهای فروشگاه خود به شبکه اجتماعی دکمه، ابتدا باید توکن دریافتی خود از این فروشگاه را وارد کرده و سپس اقدام به وارد کردن دسته بندی ها یا کالاها کنید.

وارد کردن کالاها در سایت دکمه
وارد کردن کالاها

در زیرمنوی کالاها می توانید کالاهای مورد نظر خود را برای ارسال به شکه دکمه با کمک افزونه dokme انتخاب نمایید و در زیرمنوی دسته بندی ها نیز می توانید دسته بندی های کالاهایی که می توانند به سایت دکمه منتقل شوند را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *