با راه اندازی سیستم چند فروشندگی در فروشگاه ووکامرسی خود، می توانید از فروش محصولات فروشندگان، کمیسیون دریافت کنید. آیا با افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس آشنایی دارید؟

همانطور که گفتم، سیستم چند فروشندگی این امکان را فراهم می کند تا شما در بستر فروشگاه خودتان، از فروشندگان مختلف دعوت کرده و آن ها محصولاتشان را از طریق فروشگاه شما به فروش برسانند و در ازای این فروش به شما حق کمیسیون پرداخت کنند.

این همان روشی است که فروشگاه های بزرگی مانند آمازون، دیجی کالا، ای بی و … از آن برای درآمد زایی استفاده می کنند.

اما زمانی که به دنبال افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس می گردید، احتمالا با این تعداد افزونه دچار سردرگمی خواهید شد و نمی دانید کدام یک بهترین افزونه برای شما است.

در این آموزش از وردپرس نارنجی به دنبال بهترین این افزونه های چند فروشندگی گشته و آن ها را با هم مقایسه می کنیم.

بهترین سیستم چند فروشندگی یا بازار آنلاین کدام است؟

قبل از اینکه به بررسی بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس بپردازم، بهتر است کمی راجع به انتخاب خود یعنی سیستم وردپرس و افزونه ووکامرس توضیح دهم.

شما برای راه اندازی سیستم چند فروشندگی و یا بازار آنلاین خود پلتفرم های مختلفی را در دسترس دارید، اما بهتر است بدانید وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای شماره یک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

به کمک وردپرس و با افزونه محبوب ووکامرس به راحتی می توانید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کرده و آن را به یک بازار آنلاین تبدیل کنید.

پس به انتخاب ووکامرس برای راه اندازی سیستم چند فروشندگی هرگز شک نکنید. اما برای راه اندازی این سیستم، بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس را در این آموزش بررسی خواهم کرد.

4 تا از بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس

پس از راه اندازی فرزوشگاه ووکامرسی خود بر بستر وردپرس، باید با نصب افزونه فروشگاه خود را به یک بازار آنلاین تبدیل کنید.

4 تا از بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس که می توانید از آن ها برای راه اندازی بازار آنلاین خود استفاده کنید، عبارتند از :

در این آموزش ابتدا توضیح کوتاهی در مورد هر افزونه می دهم و در نهایت آن ها را با هم مقایسه کرده تا بتوانید افزونه مناسب خود را انتخاب نمایید. اما در آموزش های دیگر هر کدام را به طور جداگانه معرفی و بررسی خواهم کرد.

افزونه Dokan Multivendor Marketplace

دکان یکی از قدرتمندترین افزونه های راه اندازی سیستم چند فروشندگی در ووکامرس است. با کمک دکان می توانید در کمتر از 30 دقیقه سیستم چند فروشندگی خود را راه اندازی کنید.

بنر افزونه دکان
افزونه چند فروشندگی دکان

این افزونه دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد و تا کنون با بیش از 20.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.5 را از کاربران خود به دست بیاورد.

با کلیک روی دکمه زیر می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید و در وب سایت وردپرس خود نصب نمایید.

دانلود افزونه Dokan Multivendor Marketplace

افزونه WC Vendors Pro

از جمله بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس می توان به WC Vendors Pro اشاره کرد. این افزونه همانند دکان ویژگی های چند فروشندگی را به فروشگاه ووکامرسی شما اضافه می کند با این تفاوت که این گروه کار خود را بعد از دکان شروع کرده اند.

بنر افزونه WC Vendors Pro
افزونه چند فروشندگی WC Vendors Pro

این افزونه با استراتژی و پشتیبانی منحصر به فرد خود توانسته است محبوبیت بالایی را در بین بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس به دست بیاورد.

WC Vendors Pro دارای نسخه رایگان نیز می باشد که در مخزن وردپرس با بیش از 10.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.4 را از کاربران خود به دست بیاورد.

با کلیک روی دکمه زیر می توانید نسخه رایگان این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خودتان نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه WC Vendors

افزونه WC Marketplace

یکی دیگر از بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس، افزونه WC Marketplace می باشد. بهترین ویژگی این افزونه این است که قابلیت های اصلی خود را به صورت رایگان ارائه کرده است و می توانید برنامه های افزودنی را خریداری کنید.

بنر افزونه WC Marketplace
افزونه چند فروشندگی WC Marketplace

این افزونه در مخزن وردپرس با بیش از 10.000 نصب فعال، توانسته است امتیاز 4.8 را از کاربران خود به دست بیاورد.

با کلیک روی دکمه زیر می توانید WC Marketplace را از مخزن وردپرس دانلود کرده و در وب سایت خود استفاده نمایید.

دانلود افزونه WC Marketplace

افزونه YITH Multivendor

یکی دیگر از بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس، افزونه YITH Multivendor می باشد. با کمک این افزونه می توانید بازاری برای فروشندگان مختلف راه اندازی کنید.

بنر افزونه YITH Multivendor
افزونه چند فروشندگی YITH Multivendor

YITH Multivendor مخصوص محصولات دانلودی است و برخلاف افزونه هایی که پیش از این معرفی کردم، داشبوردی برای فروشندگان در بخش فرانت-اند ندارد.

البته افزودنی تجاری به نام YITH Frontend Manager for WooCommerce وجود دارد که داشبوردی را برای فروشندگان شما ایجاد می کند.

علاوه بر این افزونه YITH Multivendor برخلاف سایر بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس، تنها درگاه پرداخت پی پال را برای کاربران خود ایجاد می کند.

با کلیک روی دکمه زیر می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایتتان نصب و فعال کنید.

دانلود افزونه YITH Multivendor

کدام یک از بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس برای من مناسب است؟

با کمک جدول زیر می توانید ویژگی های کلیدی و مهم را برای هر افزونه مشاهده کنید و این 4 افزونه را با یکدیگر مقایسه نمایید.

جدول مقایسه افزونه های چندفروشندگی
مقایشه افزونه های چند فروشندگی

با کمک جدول بالا می توانیم به هر افزونه یک امتیاز دهیم که نمودار زیر مقایسه بین امتیازهای حاصل شده از افزونه های چند فروشندگی می باشد.

مقایسه افزونه های چند فروشندگی به کمک نمودار
نمودار مقایسه افزونه های چند فروشندگی

اکنون با کمک توضیحات ارائه شده، می توانید از بین بهترین افزونه های چند فروشندگی در ووکامرس یکی را انتخاب کرده و از آن برای راه اندازی بازار آنلاین خود استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *