برای راه اندازی یک وب سایت تک صفحه ای برای معرفی خودتان و کسب و کارتان، قالب OnePress می تواند گزینه مناسبی باشد.

همانطور که همیشه تاکید می کنم، برای هر هدفی بهتر است از قالبی که متناسب با آن هدف طراحی شده است استفاده کنید.

قالب های تک صفحه ای برای راه اندازی وب سایت های شخصی، نمایش نمونه کارها و وب سایت شرکتی مناسب هستند.

در این آموزش از وردپرس نارنجی یکی دیگر از قالب های محبوب و تک صفحه با عنوان قالب OnePress را معرفی می کنم.

قالب OnePress انعطاف پذیر و ایده آل

این قالب توسط تیم famethemes طراحی و در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این تیم بیش از 19 قالب دیگر نیز طراحی کرده اند و به صورت رایگان در مخزن وردپرس ارائه داده اند.

این قالب تا کنون با بیش از 80.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.7 را از کاربران خود به دست بیاورد و در زمره قالب های محبوب وردپرس قرار بگیرد.

OnePress یک پوسته خلاق، جذاب و انعطاف پذیر است و با دارا بودن قابلیت تک صفحه ای برای وب سایت های کسب و کار، نمونه کارها، آژانس های دیجیتال، ویترین محصولات، مترجمان آزاد و هر کسی بخواهد یک وب سایت تک صفحه داشته باشد مناسب خواهد بود.

برای استفاده از OnePress در وب سایت خود، با کلیک روی دکمه زیر آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود قالب OnePress

علاوه بر تمام ویژگی های گفته شده، این قالب به طور کلی ظریف و کلاسیک است و یک نمونه خوب از پوسته های وردپرسی با Bootstrap4 می باشد. همچنین OnePress با افزونه ووکامرس به طور کامل سازگار است.

برای مشاهده پیش نمایش های قالب OnePress می توانید به وب سایت سازنده قالب به آدرس demos.famethemes.com/onepress مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *