ووکامرس به عنوان محبوب ترین افزونه ایجاد فروشگاه بر بستر وردپرس، با کمک افزونه Persian Woocommerce قابلیت هماهنگی کامل با زبان فارسی را دارد.

این افزونه به عنوان یکی از افزونه های ایرانی محبوب در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و بهتر است شما هم پس از نصب ووکامرس، برای فارسی سازی آن از این افزونه کمک بگیرید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه Persian Woocommerce را معرفی کرده و نحوه کار کردن با آن را آموزش خواهم داد.

افزونه Persian Woocommerce

همانطور که گفتم برای فارسی سازی کامل افزونه ووکامرس، می توانید از این افزونه قدرتمند استفاده نمایید و فروشگاه ووکامرسی خود را به طور کامل فارسی کنید.

افزونه Persian Woocommerce تا کنون با بیش از 50.000 نصب فعال در مخزن وردپرس توانسته است امتیاز 3.9 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای فارس سازی فروشگاه خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Persian Woocommerce

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان ووکامرس فارسی در پیخشوان وب سایت شما ظاهر می شود که دارای زیرمنوهایی با عنوان های حلقه های ترجمه، ابزارها، افزونه ها، پوسته ها و درباره ما می باشد.

"منوهای

در زیرمنوی حلقه های ترجمه به کمک افزونه Persian Woocommerce می توانید مفاهیم مختلف را با عناوین دلخواهتان جابجا کنید. برای مثال چنانچه تمایل ندارید کلمه سبد خرید در فروشگاه شما قرار داشته باشد، می توانید ترجمه این کلمه را با کلمه دلخواه خود مانند زنبیل جایگزین کنید.

حلقه های ترجمه در Persian Woocommerce
حلقه های ترجمه

در زیرمنوی ابزارها سه تب مختلف گزینه های اصلی، گزینه های قیمت و تسویه حساب وجود دارند.

تب گزینه های اصلی در بخش ابزارها
زیرمنوی ابزارهای افزونه

در تب گزینه های اصلی می توانید تاریخ محصولات را در صفحه افزودن محصول در مدیریت شمسی کنید و همچنین سفارش های موجود در فروشگاه خودر ا بر اساس تاریخ پرداخت مرتب سازی کنید.

ابزار قیمت در Persian Woocommerce
تب گزینه های قیمت

در تب گزینه های قیمت به کمک افزونه Persian Woocommerce می توانید برای محصولاتی که قیمت آن ها وارد نشده، فیلد برای قیمت تماس بگیرید را اضافه کنید، همچنین امکان حذف برچسب فروش ویژه و فارسی سازی قیمت ها در این تب وجود دارد.

ابزار تسویه حساب در Persian Woocommerce
تب تسویه حساب

در نهایت در تب تسویه حساب می توانید امکان نمایش لیست استان ها در هنگام تسویه حساب، فارسی کردن کد پستی و شماره تلفن همراه در صفحه تسویه حساب را فراهم کنید.

افزونه Persian Woocommerce دارای سه زیرمنوی دیگر با عنوان افزونه ها، پوسته ها و درباره ما می باشد که تیم ووکامرس فارسی افزونه ها و قالب های ساخته شده را در آن به نمایش گذاشته است تا در صورت تمایل آن ها را خریداری و استفاده نمایید.

در زیرمنوی درباه ما نیز می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این تیم فعال به دست بیاورید و یا به وب سایت آن ها به آدرس woocommerce.ir مراجعه کنید.

2 پاسخ

  1. سلام افزونه ای هست تا با اون تاریخ در قسمت های مختلف ووکامرس مثل گزارشات شمسی بشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *