وقتی تعداد نوشته های منتشر شده بیشتر از صد تا می شود و شما موضوع جدیدی برای نوشتن پیدا می کنید، در بسیاری از مواقع موضوع تکراری است و قبلا در مورد آن در وبلاگتان نوشته بودید و یا امکان خطای تکراری نوشتن عنوان مقاله وجود دارد. افزونه Similar post-title checker از انتشار پست با عنوان تکراری و پست های مشابه جلوگیری می کند.

بسیاری از مواقع پیش می آید که با افزونه ای با امکانات جذاب برخورد می کنم و سریع شروع به نوشتن در مورد مزیت های افزونه و نحوه کار کردن با آن می کنم، اما موقع انتشار مقاله متوجه می شوم که قبلا در مورد این افزونه نوشته بودم و به دلیل اینکه زمان زیادی از پست قبلی می گذرد به خاطر نمی آوردم!

ممکن است برای شما هم این اتفاق رخ دهد به همین دلیل در این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه Similar post-title checker را برای جلوگیری از انتشار پست های مشابه معرفی می کنم.

جلوگیری از انتشار پست های مشابه با افزونه Similar post-title checker

افزونه Similar post-title checker یکی دیگر از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس است که در هنگام ورود عنوان مانند یک جستجوی ایجکس عمل کرده و پست های با عنوان مشابه را به شما نمایش می دهد.

این افزونه تا کنون با بیش از 300 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.8 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای جلوگیری از انتشار پست های مشابه، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Similar post-title checker

پس از نصب و فعال سازی افزونه، هیچ منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نمی شود و هیچ تنظیمات جدیدی لازم نیست انجام دهید.

کافی است به منوی نوشته ها >> افزودن نوشته رفته و عنوان نوشته خود را وارد کنید؛ به طور خودکار در بین تمامی پست ها جستجو شده و پست ها مشابه نمایش داده می شوند.

پیش نمایش افزونه Similar post-title checker
پیدا کردن عنوان های مشابه

لازم به ذکر است این افزونه مدت زمانی زیادی است که آپدیت نشده و با ویرایشگر جدید گوتنبرگ کارایی ندارد؛ امیدوارم توسعه دهنده افزونه نسخه جدیدی هماهنگ با گوتنبرگ نیز ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *