پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود، باید به دنبال راه های جدید و متنوع برای افزایش فروش در ووکامرس باشید تا بتوانید درآمد مطلوب خود را از وب سایت فروشگاهی تان به دست بیاورید.

پشتیبانی آنلاین و همیشگی و پیشنهادات ویژه در لحظاتی که مشتری درخواست می کنید، می توانید درصد فروش شما را چندین برابر کند.

اما شما به عنوان یک انسان محدودیت های خاص خود را دارید و به طور 24 ساعته نمی توانید در دسترس و پاسخ گوی مشتریان باشید و جواب گوی سوالات آن ها باشید.

در این آموزش از وردپرس نارنجی رباتی ساخته شده برای سیستم ووکامرس را معرفی می کنم که تمامی این فعالیت ها را به جای شما انجام داده و باعث افزایش چشم گیر فروش در ووکامرس می شود.

افزایش فروش در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای افزایش فروش فروشگاه شما معرفی می کنم، با عنوان WoowBot در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از 500 نصب فعال توانسته است امتیاز 5 را از کاربران خود دریافت نماید.

با نصب و فعال سازی WoowBot در واقع یک ربات هوش مصنوعی پیشرفته را به فروشگاه خود اضافه می کنید که با مشتریان شما صمیمانه صحبت می کند و اطلاعات مورد نظرشان را در اختیار آن ها قرار می دهد.

برای افزایش فروش در ووکامرس ابتدا با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه WoowBot

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان WoowBot در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به پنل ربات هوش مصنوعی وارد خواهید شد.

تنظیمات عمومی افزونه WoowBot
پنل افزونه WoowBot

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، این پنل دارای پنج تب مختلف می باشد که در ادامه هر کدام را معرفی می کنم.

GENERAL SETTINGS

در این تب می توانید تنظیمات عمومی افزونه WoowBot از قبیل فعال یا غیرفعال بودن، غیرفعل کردن افزونه در دستگاه های موبایل، محل قرار گیری آیکون ربات و همچنین حداکثر تعداد محصولاتی که تمایل دارید به مشتریان پیشنهاد داده شود را وارد نمایید.

WoowBot ICONS

در این تب می توانید از بین آیکون های موجود برای ربات خود یکی را انتخاب کنید و یا اینکه آیکون دلخواهتان را آپلود نمایید.

تنظیمات آیکون ها
تنظیمات آیکون های WoowBot

LANGUAGE CENTER

در این تب می توانید برای متن های پیش فرض ربات در هنگام ورود مشتری به سایت، متن های دلخواه خود را وارد نمایید.

تنظیمات زبان WoowBot
تنظیمات ترجمه و زبان ربات

برای مثال چنانچه کاربری عبارتی را جستجو نماید، ربات می تواند محصولات مطابق با عبارت جستجو شده را برای افزایش فروش در ووکامرس به مشتری پیشنهاد دهد و شما می توانید متن کامل این پیشنهاد را وارد کنید.

Custom CSS

در این تب می توانید برای اعمال تغییرات دلخواه خود روی استایل افزونه WoowBot، کدهای CSS دلخواهتان را وارد نمایید.

استایل دهی به WoowBot
اعمال سی اس اس دلخواه

Addons

در نهایت در این تب می توانید افزودنی های این افزونه را مشاهده کنید.

اضافات WoowBot
افزودنی های افزونه WoowBot

اکنون همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بدون حضور شما با ورود مشتری به فروشگاهتان پیام خوش آمد گویی برای وی ارسال می شود.

پیام خودکار هنگام ورود مشتری
پیام از جانب WoowBot

همچنین برای افزایش فروش در ووکامرس از مشتری در مورد محصول مورد نظرش سوال پرسیده شده و طبق تنظیماتی که انجام دادید محصولات مورد نظر به مشتری نمایش داده می شود.

پیشنهاد محصول با ربات WoowBot
ارائه پیشنهاد محصول

دقت کنید که نه تنها در فروشگاه های آنلاین بلکه در هیچ کاری صرفا راه اندازی کار باعث درآمدزایی شما نمی شود. پس در هر لحظه راه حل های جدید و اصولی را برای افزایش فروش در ووکامرس امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *