سئو یکی از موضوعات مهم برای هر وب سایتی اعم از وب سایت های وردپرسی است. افزونه های مختلفی برای بهینه سازی سئوی وردپرس طراحی شده اند که یکی از جدیترین آن ها افزونه WordPress Smart SEO می باشد.

بهینه ساز هوشمند وردپرس قابلیت هایی را به وب سایت وردپرسی شما اضافه می کند که سبب می شود وب سایت وردپرسی شما بتواند رتبه بهتری از موتورهای جستجو دریافت کند.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه WordPress Smart SEO یا همان بهینه ساز هوشمند وردپرس را معرفی خواهم کرد.

بهینه سازی هوشمند وردپرس

این افزونه که یکی از افزونه های ایرانی ثبت شده در مخزن وردپرس است، به تازگی برای بهبود سئو در وردپرس ارائه شده است.

افزونه WordPress Smart SEO در کمتر از دو روز از انتشار خود توانسته است با بیش از 100 نصب فعال امتیاز 5 ستاره را از کاربران خود دریافت کند.

برای بهینه سازی هوشمند وب سایت وردپرسی خود، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه WordPress Smart SEO

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ منوی جدیدی به پیشخوان وب سایت شما اضافه نخواهد شد و لازم نیست هیچ تنظیمات خاصی را انجام دهید.

یکی از قابلیت های خوبی که این افزونه به وب سایت وردپرسی شما اضافه می کند، قرار دادن توضیحات چکیده نوشته شما به عنوان توضیحات متای نوشته است.

همانطور که می دانید هنگام تولید محتوا یکی از بخش های مهم که باید به آن توجه کنید، توضیحات متای نوشته است. با نصب افزونه WordPress Smart SEO، هر متنی را که در چکیده قرار دهید، به عنوان توضیحات متای نوشته قرار خواهد گرفت.

به طور کلی با کمک افزونه بهینه ساز پیشرفته وردپرس، ویژگی هایی به وب سایت شما اضافه خواهد شد که باعث بهبود رتبه سئوی شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *