همانطورکه قبلا گفته بودم، اولین دوره آموزش وردپرس به زبان ساده در تاریخ 29 فروردین ماه 1398 در اصفهان برگزار شد. گزارش برگزاری اولین دوره را در ادامه با هم دنبال می کنیم.

این دوره در شهر اصفهان و در روز پنج شنبه 29 فروردین ماه در ساعت 5 بعد از ظهر آغاز شد. در ابتدای دوره، آقای میلاد کرمی هم بنیان گذار وردپرس نارنجی، در مورد اهداف تیم صحبت کردند و چشم اندازی در مورد رویداد پیش رو ارائه دادند.

پس از صحبت های ایشان؛ من ” عاطفه نوربخش ” به عنوان مدرس دوره، ابتدا خودم را معرفی کرده و در ادامه توضیحات از ویژگی های مهم و بنیادی سیستم مدیریت محتوای وردپرس ارائه دادم.

پس از آن در مورد افزونه های بنیادین وردپرس که به این سیستم قدرتی دو چندان می دهند، صحبت کردم. در ادامه برای اثبات برتری این سیستم نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا، از دو نفر از وبمستران کارکشته وردپرسی اصفهانی خواستم تا در مورد تجربه خود از این سیستم صحبت کنند.

آقای جلال ترابی کارشناس دیجیتال مارکتینگ در مورد چگونگی افزایش ورودی های شبکه های اجتماعی از طریق وردپرس صحبت کردند.

آقای سعید شجاعی کارشناس سئو نیز در مورد SEO Friendly بودن این سیستم مدیریت محتوا و همگامی آن با قوانین گوگل توضیحاتی ارائه داند.

در ادامه من تعداد 15 مورد از وب سایت های برتر وردپرسی ایرانی و خارجی هم از نظر گرافیکی و هم از نظر رتبه بندی الکسا را معرفی کرده و برای ختام جلسه در مورد سرفصل ها و زمانبندی دوره صحبت کردم.

دوره آموزش وردپرس به زبان ساده برای اولین بار در اصفهان برگزار شد و این تنها گزارش برگزاری اولین دوره می باشد. طبق برنامه ریزی ها به صورت ماهانه این دوره در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

پس اگر ثبت نام نکرده اید، نگران نباشید! اما برای دوره بعدی سریع تر اقدام کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *