وردپرس این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند ویژگی های بسیار عالی دارد که باعث می شود آن را انتخاب کنیم. اما مزایای راه اندازی سایت با وردپرس چیست؟

شما ممکن است تنها وردپرس را به دلیل رایگان بودن آن انتخاب کنید، اما این سیستم ویژگی های دیگری نیز دارد که باعث شده است 30 درصد کل وب سایتهای دنیا آن را انتخاب کنند.

قبلا در مورد سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار صحبت کرده بودم، در این آموزش از وردپرس نارنجی در مورد مزایای راه اندازی سایت با وردپرس صحبت خواهم کرد و به شما می گویم که اگر وردپرس را انتخاب نکنید احتمالا پشیمان می شوید!

مزایای راه اندازی سایت با وردپرس

اولین و مهم ترین مزیت انتخاب وردپرس، هزینه کم آن است. شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید این سیستم مدیریت محتوا را دانلود کنید و نصب نمایید.

اما آیا به جز هزینه اگر وردپرس را انتخاب کنید از مزایای دیگری هم بهره مند خواهید شد؟ جواب بله است و در ادامه مزایای طراحی با وردپرس را بررسی خواهم کرد.

1. صرفه جویی در وقت

به غیر از جنبه مادی، در راه اندازی کسب و کار زمان یک عنصر بسیار مهم تلقی می شود. در دنیای اینترنت کمتر کسی پیدا می شود که زمان خود را صرف راه اندازی سیستمی اختصاصی آن هم با هزینه های چندین میلیون تومانی بکند.

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در وقت

با نصب 5 دقیقه ای وردپرس می توانید در کمترین زمان ممکن صاحب وب سایت خود شوید و با کمک سیستم کاربرپسند آن به راحتی می توانید مدیریت وب سایت خود را به دست بگیرید.

هر کسب و کار اینترنتی را که تمایل دارید راه اندازی کنید، بهتر است از وردپرس استفاده کنید. وردپرس بهترین انتخاب برای شروع است.

از مزایای راه اندازی سایت با وردپرس این است که شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه راه اندازی سایت با وردپرس می توانید یک وب سایت داشته باشید و اگر در نهایی ترین حالت ممکن با محدودیت مواجه شدید، می توانید به راحتی سیستم خود را تغییر دهید.

2. محدودیتی وجود ندارد

حتما با دیدن این عنوان به تناقض با پاراگراف قبلی فکر می کنید! بله در وردپرس محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر امکان جدیدی را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید.

امکاناتی از قبیل داشتن یک فروشگاه، داشتن یک سیستم عضویت کاربران و … از مزایای طراحی سایت با وردپرس است که تنها با چند کلیک در اختیار شما قرار می گیرد.

منظور از محدودیت در ویژگی قبلی محدودیت در امکانات نیست، بلکه محدودیت در اصل سیستم است. اگر وب سایت شما کاربرانی میلیونی داشته باشد، پس ارزش آن را دارد که برای آن هزینه میلیونی بکنید و از یک سیستم اختصاصی استفاده کنید.

3. وردپرس همگام با سئو

امروزه دیگر تنها داشتن سایت مهم نیست، شما باید بتوانید کاربران و مشتریان خود را از طریق موتورهای جستجو به وب سایتتان چذب کنید و این راه از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ممکن خواهد شد.

وردپرس همگام با سئو

همانطور که قبلا هم گفتم، وردپرس برای سئو و همگام با آن ساخته شده است و از مزایای راه اندازی سایت با وردپرس، بهینه بودن برای موتورهای جسجو می باشد.

علاوه بر اینکه هسته وردپرس با کد نویسی بهینه برای افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو مناسب است، ابزارهای مختلفی چه رایگان و چه تجاری در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهتر و سریع تر در سئو پیشرفت کنید.

4. وردپرس امن تر است

از دیگر مزایای راه اندازی سایت با وردپرس امنیت 99 درصدی آن است. در امنیت 100 درصدی وجود ندارد، اما هیچ سیستم دیگری به اندازی وردپرس در امنیت تلاش نکرده و افزونه های امنیتی آن در هیچ سیستم مدیریت محتوای دیگری وجود ندارد.

شما تنها با نصب چند افزونه می توانید امنیت وب سایت خود را تا 99.9 افزایش دهید. اما فراموش نکنید که همیشه وردپرس خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

5. به زبان خودتان سخن می گوید

یکی از بهترین مزایای طراحی با وردپرس این است که وردپرس فارسی است! بله درست متوجه شدید، تمام امکاناتی که به آن ها اشاره کردم را می توانید بدون دانش زبان انگلیسی و به زبان شیرین فارسی تجربه کنید.

وردپرس به زبان فارسی
ترجمه وردپرس به زبان فارسی

وردپرس به بیش از 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و هر سال در روز جهانی ترجمه به ترجمه بهتر آن کمک می شود.

اگر هنوز هم در مورد مزایای راه اندازی سایت با وردپرس شک دارید، بهتر است مقاله وردپرس چیست را نیز مطالعه نمایید تا با تمام ویژگی های این سیستم مدیریت محتوا بیشتر آشنا شوید.

به نظر من دیگر فکر کردن کافی است، بهتر است زمان را بیشتر از این از دست ندهید و همین الان با مزایای راه اندازی سایت با وردپرس، طراحی وب سایت خود را با وردپرس آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *