گاهی پیش می آید که هنگام آپلود در وردپرس، ارسال نظرات و یا ایجاد هر تغییری در فرم های مختلف وب سایتتان، با خطای پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است رو به رو می شوید.

این خطا به دو صورت فارسی و یا انگلیسی به صورت The link you followed has expired خود را نشان می دهد.

اگر چه متن این خطا کمی گیج کننده است و بسیاری از افراد با مشاهده آن به علت این خطا پی نمی برند، اما روش رفع  آن بسیار سریع خواهد بود.

در این آموزش از وردپرس نارنجی نحوه رفع خطای پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است را آموزش خواهم داد.

حل مشکل پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است

برای حل این مشکل ابتدا باید دقت کنید که علت بروز این خطا چیست، تا با راه حل مناسب آن را رفع کنید.

این خطا در دو حالت آپلود افزونه یا قالب و یا در حالت ایجاد تغییرات در فرم ها، دیدگاه ها و … رخ خواهد داد. در ادامه روش رفع خطا در دو حالت را بررسی می کنم.

اگر با این خطا در هنگام آپلود مواجه شدید

اگر زمانی که قصد آپلود افزونه، قالب و یا هر نوع فایلی در وب سایت وردپرسی خود دارید با صفحه ای حاوی خطای پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است رو به رو شدید، علت آن کم بودن حجم آپلود در وردپرس شما خواهد بود.

شما می توانید برای حل مشکل خود، با کمک آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس، میزان حجم قابل آپلود در وب سایت خود را افزایش داده و در نهایت بتوانید بدون بروز خطا فایل های خود را در وب سایتتان آپلود کنید.

اگر با این خطا هنگام ایجاد تغییرات مختلف برخورد کردید

حالت دومی که ممکن است با خطای پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است مواجه شوید، زمانی است که در حال انجام عملیاتی مانند حذف دیدگاه ها در وردپرس یا تغییرات در تنظیمات افزونه ای هستید.

در این حالت اشکال از تداخل افزونه ها نشات می گیرد و برای رفع آن ابتدا از وب سایت خود یک فایل پشتیبان تهیه کرده و سپس تمام افزونه های فعال را غیرفعال کنید.

اگر پس از انجام این عملیات دیگر با خطایی مواجه نشدید، یکی یکی افزونه های غیرفعال را مجددا فعال کنید و در هربار چک کنید تا دقیق متوجه شوید که علت بروز خطا از ناهمخوانی کدام دو افزونه بوده است.

پس از اینکه علت بروز خطای پیوندی که دنبال می کردید منقضی شده است را پیدا کردید، می توانید از افزونه جایگزینی برای رفع نیاز خود استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *