افزونه های وردپرس

انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه در وردپرس با افزونه Page Link To

مطمئنا برای هر وبسایتی یک روز پیش می آید که لازم باشد از امکان انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه در وردپرس استفاده کرده و یک نوشته خاص و یا برگه خاصی را به صفحه دیگری هدایت کند. به عنوان نمونه فرض کنید که شما نوشته‌ای در سایت خود منتشر کرده اید و یا اینکه با استفاده از یک افزونه دیگر در وردپرس و قرار دادن شورت کد افزونه در یک برگه برای خود صفحه‌ای را ایجاد کرده اید تا از کاربران خود اطلاعاتی را دریافت کنید. اما به مرور زمان اطلاعاتی که از کاربران خود دریافت می کنید بیشتر شده و دیگر افزونه پیشین پاسخگوی شما نیست. بنابراین لازم است از یک افزونه دیگر برای این کار استفاده کنید که طبعا برای استفاده از افزونه دیگر نیز باید شورت کد آن را در یک برگه جدید قرار دهید. اکنون اگر کاربران شما از طریق موتورهای جستجو و یا هر جایی به صفحه قبلی مراجعه کنند همچنان اطلاعات قدیمی را پر خواهند کرد، بنابراین لازم است این برگه را به صورت کلی تغییر ساختار داده و یا اینکه به برگه جدیدی هدایت کنید. ممکن است بخواهید صفحه قبلی را حذف کرده و با استفاده از ریدایرکت 301 عمل انتقال را انجام دهید، اما  ممکن است غیرفعال کردن افزونه قبلی برای شما فراهم نباشد.

در این آموزش ازوردپرس نارنجی، افزونه ای را معرفی خواهم کرد که با استفاده از آن می توانید عمل انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه خود را انجام دهید؛ تا زمانی که کاربری به نوشته و یا برگه شما وارد شد به صورت خودکار به صفحه‌ای که مد نظر شما است هدایت شود.

این مطلب را از دست ندهید :
تغییر کلمات در وردپرس با افزونه Say What

انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه در وردپرس

افزونه که جهت انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه به ما کمک خواهد کرد با نام Page Link To در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از 200.000 نصب فعال امتیاز 4.9 را کسب کرده است. برای استفاده از امکان انتقال به آدرس دلخواه در وردپرس با کلیک کردن روی دکمه زیر افزونه مورد نظر را دانلود کرده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی آن در وبسایت خود کنید.

دانلود افزونه Page Link To

این افزونه کاربردی وردپرس تنظیمات خاصی ندارد و بعد از نصب آن کافی است از منوی پیشخوان وردپرس روی گزینه ایجاد برگه یا نوشته و یا ویرایش آن ها کلیک کنید.

بعد از اینکه وارد صفحه ویرایش برگه و یا نوشته خود شدید مشابه تصویر زیر خواهید دید که باکسی با عنوان Page Links To در صفحه برگه یا نوشته شما اضافه شده است.

Page Links To
Page Links To

همانطور که در تصویر میبینید ایتدا گزینه A custom URL را انتخاب کنید و سپس در فیلدی که به شما نمایش داده می شود، آدرس صفحه‌ای که قصد دارید تا کاربران با مراجعه به این نوشته به آن آدرس هدایت شوند را وارد کنید. با فعال کردن تیک گزینه Open this link in a new tab  هم میتوانید انتخاب کنید که لینک مقصد در پنجره‌ای جدید برای کاربران باز شود.

نوشته خود را ذخیره کرده و برای اطمینان از کارکرد افزونه به نوشته و یا برگه خود مراجعه کنید، خواهید دید که بعد از اینکه ادرس برای شما لود شد به صفحه‌ای که لینک کرده اید هدایت خواهید شد.

این مطلب را از دست ندهید :
آموزش ساخت فرم تماس با ما در وردپرس با افزونه contact form 7

نکته: این افزونه انتقال نوشته و برگه به آدرس دلخواه را به صورت ریدایرکت 301 انجام  می دهد، که هیچ جای نگرانی بابت ریدایرکت لینک‌ها از لحاظ سئو نیز بوجود نخواهد آورد.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش وردپرس در اصفهانثبت نام رایگان (کد تخفیف : WpNarenji)
+