نظم همه جا مهم خواهد بود و اینکه بتوانید محصولات خود را با نظم هر چه بیشتر در فروشگاه خود برای مشتریانتان به نمایش بگذارید، در فروش شما تاثیر مثبتی دارد. یکی از روش های نظم در نمایش محصولات، نمایش تب های محصولات در ووکامرس است.

با کمک صفحه سازهای مختلفی مانند ویژوال کامپوزر یا المنتور، می توانید تب های محصولات ووکامرس ایجاد کنید. اما اگر از صفحه سازی استفاده نمی کنید بازهم افزودنی های وردپرس به کمک شما خواهند آمد.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی افزونه ای را معرفی خواهم کرد که به شما در نمایش تب های محصولات در ووکامرس کمک خواهد کرد.

نمایش تب های محصولات در ووکامرس

افزونه ای که در این آموزش برای ایجاد تب های دسته بندی های محصولات در فروشگاه ووکامرسی معرفی می کنم، با عنوان Woo Tabbed Category Product Listing در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه که دارای دو نسخه تجاری و رایگان می باشد، تا کنون با بیش از 1.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.8 را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای نمایش تب های ووکامرس، با کلیک روی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Woo Tabbed Category Product Listing

پس از نصب و فعال سازی این افزونه، زیرمنویی با عنوان Woo Tabbed در بخش ووکامرس پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه مانند تصویر زیر هدایت می شوید.

تنظیمات افزونه Woo Tabbed Category Product Listing
تنظیمات و کارکرد افزونه

همانطور که در این صفحه نیز تاکید شده است، برای استفاده از افزونه کافی است پس از اعمال تنظیمات دلخواه، شورت کد زیر را در برگه دلخواه قرار دهید.

[wtcpl-product-cat]

Product in each category: در این گزینه تعداد محصولاتی که تمایل دارید از هر دسته بندی در لیست نمایش داده شود را وارد کنید.

You can truncate category name by limiting number of letters to display: در این گزینه می توان تعداد حروف نام دسته بندی را برای نمایش محدود کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید.

Number of column in each category: تعداد ستون ها را برای نمایش تب های محصولات در ووکامرس در این گزینه سفارشی سازی کنید.

Sort products by: در این گزینه می توانید مرتب سازی محصولات را بر اساس صعودی یا نزولی تعیین نمایید.

You can paste or write your custom css here.: در این بخش نیز همانطور که مشخص است می توانید کدهای CSS دلخواه را وارد نمایید.

پیش نمایش افزونه
پیش نمایش تب های محصولات

اکنون همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، پس از ذخیره تغییرات می توانید تب های محصولات را در برگه ای کد کوتاه افزونه را وارد کرده اید مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *