المنتور یکی از صفحه سازهای محبوب و پرکاربرد در دنیای وردپرس است که برای کارکردن بهتر با این صفحه ساز قالب Hello Elementor طراحی و منتشر شده است.

اگر با المنتور کار کرده باشید، متوجه شده اید که با این صفحه ساز می توانید صفحات گرافیکی و مدرن را برای وب سایت خود ایجاد نمایید و به راحتی یک سایت گرافیکی زیبا داشته باشید.

تیم المنتور برای آشنایی بیشتر با این صفحه ساز، قالب اختصاصی خود را با عنوان Hello Elementor طراحی و به صورت رایگان منتشر کرده اند.

در این آموزش از وردپرس نارنجی قالب Hello Elementor را برای آشنایی هر چه تمام تر با این صفحه ساز محبوب معرفی خواهم کرد.

قالب Hello Elementor سریع ترین قالب برای صفحه ساز المنتور

این قالب توسط تیم موفق المنتور طراحی شده و به صورت رایگان در مخزن وردپرس و در سایت المنتور در دسترس عموم قرار دارد.

قالب Hello Elementor با بیش از 50.000 نصب فعال در مخزن وردپرس توانسته است امتیاز 4.5 را از کاربران خود به دست بیاورد.

دانلودهای روزانه قالب Hello Elementor
دانلودهای روزانه

تصویر بالا نمودار تعداد دانلودهای روزانه این قالب را از طریق مخزن وردپرس نمایش می دهد.

قالب Hello Elementor سازگاری 100 درصدی با افزونه صفحه ساز المنتور دارد، پس  بدون هیچ گونه نگرانی پس از نصب این قالب می توانید با این صفحه ساز محبوب صفحات دلخواهتان را طراحی و منتشر کنید.

این پوسته بدون هیچ کد و امکانات اضافی دیگری طراحی شده است و همین امر باعث شده است که به یکی از سریع ترین قالب های وردپرس برای کار کردن با المنتور تبدیل شود.

قالب Hello Elementor برای مواردی مانند طراحی و ساخت صفحات فرود به دلیل داشتن سرعت عالی و عملکرد سریع عالی ترین انتخاب خواهد بود.

این پوسته با افزونه های محبوب وردپرس از جمله ووکامرس، yoast seo، WPML و سایر افزونه های وردپرسی سازگاری کامل دارد.

قبل از انتخاب این پوسته به عنوان پوسته اصلی وب سایت خود، می توانید با مراجعه به سایت سازنده آن به آدرس elementor.com/hello-theme پیش نمایش آن را مشاهده نمایید.

برای استفاده و راه اندازی قالب Hello Elementor، با کلیک روی دکمه زیر این پوسته سریع و منحصر به فرد را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب قالب ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود قالب Hello Elementor

پس از نصب و فعال سازی Hello Elementor پیغامی مانند تصویر زیر در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که تاکید می کند برای استفاده از این پوسته باید از افزونه المنتور نیز استفاده نمایید.

پیغام برای نصب افزونه المنتور
نصب افزونه المنتور

توجه داشته باشید برای استفاده از این قالب باید حتما نسخه تجاری افزونه المنتور را داشته باشید، چون طراحی سربرگ و فوتر تنها با نسخه تجاری این افزونه قابل انجام می باشد.

پس از نصب و فعال سازی المنتور مانند آنچه در آموزش نحوه کار کردن با صفحه ساز المنتور توضیح داده بودم، می توانید صفحات خود را طراحی نمایید.

پیش نمایش قالب سلام المنتور
پیش نمایش استفاده از قالب

اکنون پس از طراحی های خود چنانچه از نسخه تجاری المنتور استفاده کنید، می توانید سربرگ های دلخواهتان را نیز ایجاد و استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *