یکی دیگر از قالب های چند منظوره و پرطرفدار در مخزن وردپرس، قالب i-excel می باشد که می توانید با استفاده از آن هر نوع وب سایتی را طراحی کنید.

معمولا هر نوع قالبی برای یک کاربرد خاص طراحی می شود اما پوسته های چندمنظوره برای هر نوع وب سایتی مانند وبلاگی، شرکتی، فروشگاهی و … را راه اندازی کنید.

قالب i-excel یک پوسته زیبا و انعطاف پذیر است که در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی در مورد آن توضیح خواهم داد.

قالب i-excel چندمنظوره انعطاف پذیر

این پوسته چندمنظوره توسط تیم marsian طراحی شده است که تا کنون 10 قالب دیگر نیز طراحی کرده و در مخزن وردپرس به ثبت رسانده اند.

 i-excel تا کنون با بیش از 8.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 4.5 را از کاربران خود به دست بیاورد.

با کمک قالب i-excel، صفحه ساز اختصاصی و ویژگی های آن می توانید صفحاتی زیبا برای نمایش نمونه کارها، خدمات، وبلاگ، دکمه های فراخوانی برای اقدام (CTA) و … را ایجاد کنید.

این پوسته به طور کامل با افزونه ووکامرس و چند زبانه کردن سایت هماهنگی دارد و از زبان های راست به چپ پشتیبانی می کند.

برای استفاده از این پوسته، ابتدا با کلیک روی دکمه زیر آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب قالب ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود قالب i-excel

پس از نصب و فعال سازی پوسته از شما خواسته می شود که افزونه TemplatesNext ToolKit را نیز نصب و فعال کنید تا پوسته بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.

پس از نصب و فعال سازی قالب i-excel و افزونه مورد نیاز آن، زیرمنویی با عنوان About i-excel در بخش نمایش پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود که با کلیک روی آن به صفحه درباره پوسته و نحوه ایجاد تغییرات در آن هدایت خواهید شد.

تنظیمات قالب i-excel
قالب i-excel

برای ایجاد تغییرات در این پوسته، از منوی سفارشی سازی می توانید از المان های مختلفی که این قالب برای شما فراهم کرده است، استفاده نمایید.

علاوه بر این منوهایی با عناوین Testimonials برای نمایش نظرات مشتریان، Portfolio برای نمایش نمونه کارها و Team برای نمایش اعضای تیم شما در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شوند که می توانید با کمک آن ها نظرات مشتریان، نمونه کارها و اعضای تیم خود را در سایت نمایش دهید.

منوهای قالب
منوهای پوسته

قالب i-excel دارای دموهای مختلفی برای وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، رستورانی، خدماتی و ..  به صورت رایگان و تجاری است که در صفحه وب سایت سازنده به آدرس templatesnext.org/i-excel می توانید تمام آن ها را مشاهده و در صورت نیاز دانلود و استفاده نمایید.

پیش نمایش قالب i-excel
دموی پوسته i-excel

یکی از دموهای این پوسته نیز که برای وب سایت های شرکتی مناسب است، در تصویر بالا می توانید مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *