یکی از سریع ترین قالب های چند منظوره در دنیای وردپرس، قالب GeneratePress می باشد. این قالب سریع و زیبا جزو محبوب ترین پوسته ها نیز محسوب می شود.

GeneratePress تمرکز خود را بر سرعت و قابلیت استفاده قرار داده است و کاملا بر اساس ویرایشگر جدید گوتنبرگ طراحی شده است. با نصب GeneratePress تنها 15 کیلو بایت به وب سایت شما اضافه می شود.

در ادامه این آموزش از وردپرس نارنجی در مورد جزئیات بیشتر از این پوسته و نحوه کار کرد آن صحبت خواهم کرد.

قالب GeneratePress سبک تر از همه پوسته ها

همانطور که در ابتدا نیز توضیح دادم، طراح این پوسته یعنی Tom تمرکز خود را بر روی سرعت سایت و قابلیت استفاده قرار داده است، این پوسته 5 پوسته فرزند در مخزن وردپرس دارد که آن ها نیز از تعداد نصب به نسبت بالایی برخوردار هستند.

GeneratePress که دارای نسخه تجاری نیز می باشد، با بیش از 200.000 نصب فعال توانسته است امتیاز 5 ستاره را از کاربران خود به دست بیاورد.

قالب GeneratePress همانطور که پیش از این نیز گفتم کاملا با گوتنبرگ سازگار است و با کلیه افزونه های صفحه ساز مانند المنتور هماهنگی کامل دارد.

از آنجایی که این پوسته با توجه به قوانین کدنویسی در وردپرس طراحی شده است، با ووکامرس و سایر افزونه های استاندارد موجود در مخزن وردپرس سازگاری کامل دارد.

GeneratePress کاملا واکنش گرا است و کدنویسی HTML و CSS معتبر در آن استفاده شده است.این پوسته تا کنون به بیش از 25 زبان ترجمه شده است.

از جمله سایر ویژگی های قالب GeneratePress می توان به یکپارچه سازی میکروداده ها، وجود 9 ناحیه برای ابزارک ها، 5 ناحیه ناوبری، 5 چیدمان نوار کناری، منوهای کشویی و رنگ های از پیش تعیین شده اشاره کرد.

پیش نمایش قالب
پیش نمایش GeneratePress

شما همچنین می توانید پیش نمایش این پوسته و نسخه تجاری آن را در وب سایت سازنده به آدرس generatepress.com مشاهده نمایید.

برای استفاده از این پوسته، با کلیک روی دکمه زیر می توانید آخرین نسخه آن را از مخزن وردپرس دانلود کرده و با کمک آموزش نحوه نصب قالب ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود قالب GeneratePress

پس از نصب و فعال سازی این پوسته زیرمنوی جدیدی با عنوان GeneratePress در بخش نمایش در پیشخوان وب سایت شما ظاهر می شود.

تنظیمات پوسته
تنظیمات و سفارشی سازی در GeneratePress

با کلیک روی این منو به صفحه ای مانند تصویر بالا هدایت می شوید که در آن قابلیت های سفارشی سازی این پوسته را مشاهده خواهید کرد.

در این صفحه می توانید بخش های مرتبط با پوسته اطلاعات بیشتری کسب کرده و یا به بخش سفارشی سازی رفته و مانند تصویر زیر بخش های دلخواه را سفارشی سازی کنید.

سفارشی سازی GeneratePress
سفارشی سازی

همچنین پس از نصب قالب GeneratePress، هنگام ایجاد برگه می توانید چیدمان آن را نیز در ستون سمت چپ مشخص کنید.

تنظیمات موجود در برگه ها
تنظیمات برگه ها

می توانید با استفاده از این پوسته سریع ترین حالت ممکن را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *