آموزش های وردپرس

معرفی افزونه های مهم برای ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس

بخش درباره نویسنده یکی از بخش های مهم در وب سایت ها علی الخصوص سایت های محتوا محور می باشد. کاربرانی که سایت شما را دنبال می کنند دوست دارند بدانند نویسنده مطالب شما چه کسانی هستند که این مورد با ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس ممکن خواهد شد.

قبلا روش های افزودن باکس درباره نویسنده در وردپرس و هم چنین افزونه ای برای ساخت این باکس را معرفی کرده بودم.

اما در این آموزش از وردپرس نارنجی قصد دارم دو افزودنی خوب و کاربردی دیگر را برای ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس معرفی کنم.

معرفی افزونه های مهم برای ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس

همانطور که پیش از این نیز توضیح دادم، برای ایجاد باکس درباره نویسنده برای نویسنده های خود در وردپرس، روش های مختلفی وجود دارد که قبلا در مورد دو افزونه کاربردی از این موضوع و روش کدنویسی صحبت کرده ام.

اما آنچه در ادامه توضیح خواهم داد، یکی دیگر از افزونه های محبوب برای ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس و بلوک ویرایشگر گوتنبرگ برای این منظور است.

ساخت جعبه درباره نویسنده با افزونه Starbox

افزونه Starbox یکی از افزونه های محبوب موجود در مخزن وردپرس برای ایجاد و ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس است.

این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون با بیش از ۱۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۴ را از کاربران خود به دست بیاورد.

با کمک Starbox می توانید هم برای صفحات و هم برای نوشته های خود جعبه درباره نویسنده ایجاد نمایید. از جمله ویزگی های منحصر بفرد این افزونه، نمایش پست های اخیر نویسنده در چعبه درباره نویسنده می باشد.

این مطلب را از دست ندهید :
جلوگیری از انتشار ناخواسته مطالب در وردپرس

علاوه بر این هر نویسنده می تواند با کمک Starbox در صفحه ویرایش شناسنامه خود، تصویر پروفایل، توضیحات درباره خود، عنوان شغلی و … را به دلخواه ویرایش نماید.

پیش نمایش افزونه Starbox
ساخت جعبه درباره نویسنده با Starbox

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس به کمک افزونه Starbox به راحتی می توانید کاربران خود را با نویسنده مطالب آشنا کنید.

با کلیک روی دکمه زیر می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس به کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن در وب سایت خود نمایید.

دانلود افزونه Starbox

ساخت جعبه درباره نویسنده با افزونه Atomic Blocks

همانطور که می دانید با روی کار آمدن نسخه جدید وردپرس، دیگر خبری از ویرایشگر کلاسیک نیست و این ویرایشگر جدید وردپرس امکانات زیادی را با خود به همراه آورده است.

از جمله این امکانات ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس به کمک افزودنی های گوتنبرگ است.

افزودنی که در این آموزش برای اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس معرفی می کنم، با عنوان Atomic Blocks در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است.

این افزونه در مخزن وردپرس با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۵ را از کاربران خود به دست بیاورد.

برای ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس با کمک گوتنبرگ، ابتدا با کلیک وی دکمه زیر این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کنید و سپس با کمک آموزش نحوه نصب افزونه ها در وردپرس آن را روی وب سایت خود نصب و فعال کنید.

این مطلب را از دست ندهید :
آموزش رفع محدودیت پیوند یکتا در وردپرس

دانلود افزونه Atomic Blocks

این افزونه ویژگی های بیشتری علاوه بر ساخت جعبه درباره نویسنده در وردپرس دارد که می توانید ویژگی های آن و پیش نمایش هر ویژگی را در وب سایت سازنده افزونه به آدرس atomicblocks.com مشاهده کنید.

ساخت جعبه درباره نویسنده با گوتنبرگ
پیش نمایش جعبه درباره نویسنده در گوتنبرگ

اما همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، با کمک این بلاک در گوتنبرگ می توانید جعبه درباره نویسنده در وردپرس ایجاد نمایید.

عاطفه نوربخش

عاطفه نوربخش هستم؛ هم بنیانگذار " وردپرس نارنجی " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سایت وردپرسی ای زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف های جشنواره نوروز 1399 را از دست ندهید!شرکت در جشنواره نوروزی
+
بستن